Unique Vision Studio

wizualizacje grafika render reklama unique visual studio

NEWS

Top 10
"Top ten of the month" dla wizualizacji Unique Vision Studio od serwisu CG 3D World.


1 nagroda
Pracownia RWSL zwyciężyła w międzynarodowym konkursie architektonicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na opracowanie jednolitego standardu dla policyjnych komend i komisariatów dla Polski. To już czwarty zwycięski konkurs w tym roku w którym Unique Vision Studio opracowywało wizualizacje i miało wpływ na design obiektów.


Top 5
Jedna z wizualizacji Unique w "Top 5 of the week" serwisu Vray Workshop. Wyróżnione prace zobaczysz tutaj.


Unique making-of na CGarchitect
Krótki artykuł i animacja prezentująca proces powstawania jednej z moich wizualizacji na CGarchitect.


Image of the week
Image of the week dla wizualizacji Unique w serwisie CG Record.


Unique Vision Studio u Ronena Bekermana
Zapraszam do obszernego artykułu o twórczości Unique w serwisie Ronena Bekermana


Rafał Barnaś w radiu Elo RMF
30 kwietnia o godzinie 17 w 60-cio minutowej audycji "Wszystko, co kocham" chętni będą mogli posłuchać o Unique Vision Studio, projektach, podejściu do pracy. Zapraszam


top 5 of the week
Dwie wizualizacje Unique Vision Studio w vray workshop top 5 of the week.

UNIKALNE WIZJE prosto z Krakowa. ArtBuzz pisze o Unique Vision Studio
Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Top 5
Wizualiacja Unique w Top 5 serwisu Vray Workshop and Evermotion.


Rafał Barnaś prelegentem na tegorocznym ArtBuzzie
20 kwietnia o godz. 13:30 w ramach dwu dniowego wydarzenia ArtBuzz wygłoszę 60-cio minutową konferencję i w tym czasie zaproszę widzów za kulisy mojej pracy. Zainteresowanych moją twórczością i wogóle sztukami wizualnymi serdecznie zapraszam. W kontekście tematu mojej prelekcji, odsyłam na stronę Artbuzza.


Nowe Przestrzenie Kultury
Nowe Przestrzenie Kultury to animowany spot reklamowy prezentujący ostatnie, najciekawsze inwestycje Małopolski. Spot emitowany będzie m.in. w telewizji i w sieci kin Województwa Małopolskiego. Zapraszam do obejrzenia animacji.


1 nagroda - Ambasada Polski w Berlinie
1 nagroda dla pracowni Jems Architekci - UniqueVisionStudio Rafał Barnaś wykonał wizualizacje i animację do projektu pracowni Jems Architekci w międzynarodowym konkursie na Ambasadę Polski w Berlinie.


Pro of The Week
Visualization Pro Of The Week od serwisu cg architect.


Wizualizacje stadionowe
Dwie wizualiacje Unique w gronie najlepszych prac stadionowych według CGarchitect. Zapraszam do obejrzenia galerii.


1 nagroda dla pracowni AE Fusion
UniqueVisionStudio wykonało wizualizacje i animację do projektu krakowskiej pracowni w międzynarodowym konkursie na Muzeum Emigracji w Gdyni.


1 nagroda dla pracowni Arch-Deco
UniqueVisionStudio Rafał Barnaś wykonał wizualizacje do projektu pracowni Arch-Deco w międzynarodowym konkursie na Szkołę Filmową w Gdyni.


Unique na blogu Ronena Bekermana
Interesujący artykuł na blogu Ronena Bekermana odnosnie wizualizacji. Znalazło się i miejsce dla kilku realizacji Unique. Zapraszam do artykułu.


Shadow Society
Miło mi poinformować, że otrzymałem zaproszenie do zamkniętego międzynarodowego stowarzyszenia The Shadow Society, która skupia najlepsze pracownie z całego świata w branży sztuk wizualnych i architektury. W tym roku cykl spotkań odbędzie się w Miami na Florydzie. Znalazłem się wśród zaproszonych 53 pracowni, obok takich tuzów jak Squint/Opera, MIR, Factory Fifteen i wielu innych. Z polski zaproszenie otrzymało również Platige Image.


Magazyn "Kariera" o Unique
Zapraszam do zapoznania się z artykułem.


Polak w finale konkursu CG Architect!
O nominacji dla Unique pisze serwis max3d.pl.


Nominacja w 3D AWARDS 2012 do nagrody za najlepszą wizualizację architektoniczną na świecie w latach 2011/2012
Z wielką radością informuję, że otrzymałem nominację od CG Architect w czołowym festiwalu 3D AWARDS 2012. Jedna z moich wizualizacji nominowana została do nagrody za najlepszą wizualizację architektoniczną na świecie w latach 2011/2012. To dla mnie wielki zaszczyt i radość być w gronie pięciu znakomitych artystów i słynnych pracowni z całego świata. To również podsumowanie ostatnich lat ciężkiej pracy, które są efektem mojej pasji i radości tworzenia. Zwycięzca festiwalu zostanie wyłoniony 4 lipca 2012 na oficjalnej gali Mundos Digitales w hiszpańskiej La Coruni. Do zobaczenia w słonecznej Hiszpanii. W finale, oprócz mojej skromnej osoby znalazły się pracownie z Argentyny, Francji i USA. Zapraszam do obejrzenia finałowej piątki.Zapraszam również do obejrzenia procesu powstawania wizualizacji na blogu.


Kreatywny Bazar o The Book
Zapraszam do artykułu.


The Book trailer
Życie jest jak książka, każdy dzień jest jak kolejna strona. Nie da się wrócić wstecz i zmienić początku, ale w każdym momencie można zacząć od nowa i zadbać o dobre zakończenie. The Book to krótka i symboliczna opowieść o długim marszu życia. Zapraszam do obejrzenia krótkiego zwiastunu powstającego filmu The Book.


Visualization Pro Of The Week od CG Architect
Jeden z najważniejszych światowych serwisów traktujących o wizualizacjach architektonicznych przyznał mojej wizualizacji nagrodę Visualization Pro Of The Week. Wyróżnioną wizualizację wykonaną dla Ronson Development można zobaczyć na łamach CG Architect tutaj. Pozostałe wizualizacje związane z ilustrowaną inwestycją można zobaczyć w tym miejscu.


Inauguracja bloga Unique Vision Studio
Zapraszam na oficjalnego bloga Unique Vision Studio pod linkiem.


Stadion & Hala Sportowa
Wizualizacje wykonane do projektu pracowni JEMS Architekci i firmy Max Boegl dostępne tutaj.


Galeria Echo
Wizualizacje wielkoformatowe Galerii Echo projektu pracowni Artur Jasiński i Wspólnicy. Wizualizacje dostępne tutaj.


Park Miniatur - Animowany Spot reklamowy
Animowany klip reklamowy Parku Miniatur przygotowany został pod emisje w internecie i telewizji. Spot dostępny jest w tym miejscu.


Park Miniatur - Identyfikacja Wizualna
Prace wizerunkowe dla Parku Miniatur Sakralnych w Częstochowie dotyczyły opracowania pełnej identyfikacji wizualnej. Unique Vision studio opracowało pełną koncepcję projektów, powstały m.in.: logotyp, ulotki reklamowe, animowany spot reklamowy, bilety, serwis internetowy, billboardy wielkoformatowe, wizytówki. Zapraszam do zapoznania się z efektami prac, które dostępne są tutaj.


Police Office Center
Zapraszam do obejrzenia prac wykonanych dla belgijskiej pracowni COOPARCH-R.U. Wizualizacje dostępne tutaj.


Espresso
Mam przyjemność zaprezentować efekty bardzo udanej współpracy z warszawskim deweloperem Ronson Development. Wielkoformatowe wizualizacje można obejrzeć tutaj.


Wizualizacje Instytutu Jaskry
Wielkoformatowe wizualizacje wykonane dla warszawskiej pracowni 90 Architekci S.C. Czarnecki, Willmann już na stronie.


Zatoka
Na stronie pojawiły się nowe wizualizacje, które można obejrzeć tutaj.


Klip reklamowy produktów firmy Biotherm
Zapraszamy do obejrzenia klipu.


Plac Przed Muzeum Narodowym w Krakowie
Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji konkursowych do projektu krakowskiego architekta Mariana Brulińskiego. Efekty pracy można obejrzeć tutaj.


Giardini Verona
UniqueVisionStudio przygotowało ilustracje do nowej inwestycji firmy Verona Building.


Muzeum Morskie w Szczecinie
UniqueVisionStudio przygotowało wizualizacje do projektu warszawskiej pracowni 90 Architekci S.C. Czarnecki, Willmann w międzynarodowym konkursie na Muzeum Morskie w Szczecinie. Efekty pracy można obejrzeć tutaj. Serdecznie dziękujemy za miłą i sprawną współpracę, życzymy samych sukcesów.


1 nagroda i wyróżnienie honorowe
Obrazki wykonane na konkurs fotograficzno filmowy Nowy Image dla Brutala zdobyły 1 nagrodę w kategorii wizualizacji. Z kolei krótka animacja, będąca pre trailerem większej pracy zdobyła wyróżnienie honorowe. Efekty obu kategorii można obejrzeć tutaj i tutaj. Prace prezentowane były m.in. na łamach portalu Bryla.pl, natomiast 17 lutego 2011 roku w Galerii Architektury w Katowicach odbyła się wystawa. Po więcej informacji w temacie odsyłam do facebookowego profilu Brutala prowadzonego przez Tomka Małkowskiego.


Wyróżnienie
Koncepcja Biura Projektów Lewicki Łatak dla której wykonaliśmy wizualizacje otrzymała wyróżnienie w międzynarodowym konkursie architektonicznym na nową Halę Sportową Wisły Kraków. Obrazki można obejrzeć tutaj.


Klip reklamowy
UniqueVisionStudio zrealizowało klip reklamowy dla firmy Contimax. Zadanie było szalone, ponieważ produkcja musiała być gotowa w dwa tygodnie. Tyle też zajęło opracowanie koncepcji obrazu, animacji i dźwięku, a efekt końcowy można obejrzeć tutaj.


Nietypowy, unikalny katalog dla firmy Biotherm
UniqueVisionStudio przygotowało katalog grzejników łazienkowych firmy Biotherm. Projekt został bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęty, czego owocem jest powierzenie nam prac nad nową stroną internetową, broszurami i klipami reklamowymi. Efekty pierwszego etapu pracy można obejrzeć tutaj.


Współpraca z belgijską pracownią COOPARCH-R.U
UniqueVisionStudio zakończyło prace nad całością opracowania graficznego do projektu belgijskiej pracowni w międzynarodowym konkursie na Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Efekty pracy można obejrzeć tutaj. Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę, życzymy samych sukcesów.


Felieton "17,5 metra robi różnicę"
Zapraszam do lektury i wzięcia udziału w konkursie ogłoszonego przez UniqueVisionStudio na pomysły zagospodarowania niezwykle pojemnej połaci terenu między boiskiem a trybunami powstającego w Krakowie stadionu. Z tekstem i obrazkami można się zapoznać w blogu na stronie, bądź bespośrednio klikając tutaj


Magazyn Architektoniczny
Unique Vision Studio Rafał Barnaś w niewielkim zespole przygotowuje nowy, unikalny magazyn architektoniczny. Więcej szczegółów wkrótce


Stadion, hala sportowa, biblioteka miejska, galeria handlowa - Mielec
Unique Vision Studio - Rafał Barnaś przygotowuje propozycję urbanistyczno architektoniczną dla miasta Mielca w ramach najatrakcyjniejszej przestrzeni miejskiej. Szczegóły wkrótce


Zakopane
Unique Vision Studio - Rafał Barnaś przygotowuje dwa projekty architektoniczno - urbanistyczne dla stolicy polskich gór. Szczegóły niebawem

polski | english

Copyright © Unique Vision Studio-Rafał Barnaś|Created by R. Barnaś